---zpěváci, skupiny---

Ceny Anděl 2009 - První dojmy

18. dubna 2010 v 20:29 | NiQinQa.sweet

V sobotu 17. dubna byly rozdány hudební Ceny Anděl 2009. Nahlédněte do zákulisí, kde se s námi o své první dojmy podělili ocenění.

Ceny Anděl 2009 - Tomáš Klus

18. dubna 2010 v 20:28 | NiQinQa.sweet

Zpěvákem roku 2009 se podle Akademiků populární hudby stal Tomáš Klus.

Zpěvákem roku→Tomáš Klus

18. dubna 2010 v 20:28 | NiQinQa.sweet
sweet-lol-niki.blog.cz
Mým nejoblíbenějším zpěvákem je Tomáš Klus  , a právě on získal titul Zpěvák roku a Anděla x ) Moc jsem mu to přála, je prostě skvělý x ) .

Zkuste se zaposlouchat do některé z jeho písniček a určitě mi porozumíte x) Zpívá do duše x )

Pocity

Chybíš miAmanda Seyfried

9. března 2009 v 17:32 | NiQinQa.sweet (Nicky°Baby)
Amanda Seyfried

Katy Perry fotky

8. listopadu 2008 v 12:16 | NiQinQa.sweet
Katy Perry

the ting tings

20. září 2008 v 20:36 | niki
Objevila jsem další skvělou novou skupinu The Ting Tings která hraje hudbu ve stylu Indie Pop a tvoří ji 2 členové zpěvačka Katie White a bubeník Jules De Marino začínali hrát od roku 2006 Novinka That´s not my name ovládla Britský žebříček hitparád
http://www.music.lt/images/groups/2/1384/jpg_4.jpg
http://www.clashmusic.com/files/images/ting-tings-opt.jpghttp://www.boweryballroom.com/u/i/4/f693542b.jpghttp://madtv.me.uk/musicgeeks/images/Ting%20Tings.jpghttp://www.bbc.co.uk/glastonbury/2007/artists/tingtings/photos/02.jpghttp://www.promonews.tv/wordpress/wp-content/uploads/2008/04/tings_tt_01.jpg
http://liveon35mm.files.wordpress.com/2008/02/tingtings5_m.jpghttp://img221.imageshack.us/img221/1042/tingtings470470x352ky6ek8.jpghttp://www.starpulse.com/news/media/tingtinghorizfeat.jpghttp://www.allmybands.de/img/blog/The%20Ting%20Tings_bfa9cdfb.jpg
http://www.gigwise.com/gallery/the-ting-tings-01.jpg
http://scrink.com/blog/music/uploaded_images/l_fa76ac77f4d36707b1861d5435d479f3-755704.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3204/2345702616_7129bcb0e9_b.jpg

Clique Girlz

20. září 2008 v 17:47 | niki
Clique GirlzClique GirlzClique GirlzClique GirlzClique GirlzClique GirlzClique GirlzClique Girlz

rihanna

5. září 2008 v 16:09 | niki
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
RihannaRihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna

Rihanna a jejích 10 tajemství !

27. srpna 2008 v 17:11 | niki
Rihanna1) "Můj první hit, Pon de Replay, mě nejdřív vůbec neuchvátil.zdálo se mi, že celá ta písnička je jako dětské rýmování.teprve ,když jsem ji nahrávala ve studiu,cítila jsem, že to bude pecka!"
2)už jako dítě se chovala spíš jako kluk.rozhodně to nebyla žádná nafiftěná slečinka!spolu se svou sestřenkou se vždycky musela tvrdě prosazovat proti klukům z rodiny, kteří si snimi nechtěli hrát!
3)obě dvě nominace na ceny MTV oslavila malým tetováním. Neukazuje ho ale každému: je to malý symbol přátelství, který má vytetovaný za uchem.
4)"až budu mít někdy pauzu od dělání hudby, chtěla bych navrhnout řadu oblečení a make.upu!"
5)I když je sama slavná, ještě pořád je nervozní, když potká jiné celebrity! když narazila na předávání cen MTV na svůj vzor, zpěvačku Mariah carey, vůbec nevěděla, co říct.později celá rudá přiznala: "mariah byla super!"
6)její největší inspirací k tvoření hudby byly ostatní teen-hvězdy! " koupila jsem si všechny desky JOJO a jenom jsem si říkala: hej něco takového přece taky umíš!"
7)její oblíbené místo na relaxaci je havaj.bohužel na tomhle ostrově zatím strávila jen jednu noc.
8) jay-z jí nabídnul smlouvu u své hudební firmy jen pár hodin potom, co mu poprvé zazpívala. " vůbec nechtěl, abych odešla z jeho kanceláře!"
9)sní o filmové kariéře: " nejradši bych hrála v akčním filmu.film jako "matrix"- to by bylo přesně to pravé pro mě!"
10) není zamilovaná do Omariona ano do neya, se kterým nazpívala duet. " mám tolik práce, že na kluky nemám čas!" ani s justinem timberlakem neměla žádnou aférku.v poslední době je často vídat s chrisem brownem! :-) ha, že by románek na obzoru?
Rihanna

Mandrage

23. srpna 2008 v 13:34 | niki
Skupina Mandrage vznikla v roce 2001 jako duo Víťa Starý a Mates Vorda . Klukům v té době bylo teprve 11 let!! K hudbě ovšem měli blízko odmalička, neboť jejich otcové Miloslav Starý a Vlastimil Vorda spolu hráli už před lety v nikdy nedoceněné kapele Silvester Brosch a dnes oba najdete v souboru Mediterian, který se věnuje interpretaci písní slavné romské formace Gipsy Kings. (Starý působil i ve svého času poměrně známých Roadhouse.)

Hilary Duff-fotky a životopis

9. června 2008 v 16:23 | niki


Datum narození : 28.9.1987

Místo narození : Houston, USA

Znamení : Váhy


Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvařka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

http://bara-bara.blog.cz

Jessica Simpson-fotky

9. června 2008 v 16:23 | niki

Zpěvačka, Herečka, Modelka

Datum narození:

10.06.1980


Místo narození:

Abilene, Texas, USA


Znamení:
Blíženci


Jessica Simpson je držitelkou několika zlatých a platinových desek. V poslední době se začíná čím dál častěji objevovat i jako herečka a modelka. Simpson je spolu s manželem Nickem Lacheyem hvězdou série MTV Newlyweds: Nick & Jessica. Simpson se narodila v Dallasu ve státě Texas a až do svého průlomu v roce 1998 zpívala v kostelním chóru. Z něj také vzešel její manžel Nick Lachey.

V roce 1999 debutovala albem Sweet Kisses, poté přišlo neméně úspěšné In This Skin a v roce 2001 album Irresistible, z nějž vzešel i jeden z největších hitů posledních let, nazvaný stejně jako samotné album. O Vánocích 2004 vydala mimořádné vánoční album ReJoyce The Christmas Album. Regulérní čtvrté by jí mělo vyjít na podzim.

Jessica Simpson si v roce 2005 zahrála roli Daisy Duke, sestřenici fandů aut Boa (Seann William Scott) a Lukeho (Johnny Knoxville) Duke, kteří jsou postrachem Jihu ve filmu
Mistři hazardu . Je to její první film, do nějž mj. s matadorem country Willie Nelsonem natočila i coververzi klasického hitu "These Boots Are Made For Walkin'" Mimo to rozjela projekt své vlastní vůně Dessert a plánuje proniknout i do světa módy. S manželem se občas objevují v celovečerních speciálech televize ABC o životě slavných.

http://bara-bara.blog.cz

Sarah Connor-fotky

9. června 2008 v 16:23 | niki
Zpěvačka

Datum narození: 13.06.1980

Místo narození: Delmenhorst, Německo

Znamení: Blíženci


Životopis: Německá zpěvačka má čtyři sestry a jednoho bratra. Její první singl "Let's get back to bed boy" se v Německu stal velkým hitem. Velmi úspěšné singly "French Kissing" a "From Sarah with Love" si rychle získaly mnoho posluchačů nejen v Německu, ale v mnoha zemích celé Evropy. Jen několik týdnů po uvolnění singlu "From Sarah with Love" získává zlatou desku v Německu a Rakousku. Tohoto singlu se do dneška v jen v Německu prodalo přes 750 000 nosičů. Sarah za něj také získala ocenění trojnásobné zlaté desky v Německu, platinovou desku v Švýcarsku a Rakousku.


Své debutové album "green eyed soul" (2001) se těšilo podobným úspěchům. Jako předchozí singly si brzy po uvolnění získalo zlatou desku a do dneška trojnásobnou zlatou desku s prodanými přes 450 000 nosiči. Ve Švýcarsku se album stejně jako singl stalo platinovým a v Rakousku zlatým. Nejen v těchto zemích se stala Sarah úspěšnou, dalšími zeměmi jsou Finsko, Řecko, Polsko, Česko, Belgie, Portugalsko a Nizozemí.


V březnu 2002 získala prestižní Německou cenu Echo. Nominována byla ve třech kategoriích, ocenění získala v kategorii ženská umělkyně v Pop a Rock.

Natalia Oreiro-fotky

9. června 2008 v 16:22 | niki

Jojo-fotky a životopis

9. června 2008 v 16:22 | nikiJoJo (Joanna Levesqueová),se narodila ve Foxboru v Bostonu 20.12.1990,skoro jako každé dítě z Bostonu zpívala v kostelním sboru.
Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala.
Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy.
V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce".

Madonna-fotky i životopis

9. června 2008 v 16:22 | niki

Datum narození: 16.08.1958
Místo narození: Bay City, Michigan, USA
Znamení: Lev

Rodiče Sylvio Ciccone, přistěhovalec z jižní Itálie (inženýrem u Chrystlera) a Madonna Ciccone jí pojmenovali Madonna Luise Veronica Ciccone. Madonna měla 3 sestry, Melanii, Paulu a Jennifer a 4 bratry, Martina, Christophera, Anthonyho a Maria. Celá rodina se přestěhovala do Detroitu. Když bylo Madonně 6 let, zemřela její matka na rakovinu. Vyrůstala ve velmi muzikální rodině, kde každý sourozenec hrál na hudební nástroj. Madona se učila hrát na klavír, což se jí později velmi hodilo. Její otec se po nějaké době opět oženil. Narodili se další dva sourozenci.
Už na střední škole Madonna navštěvovala hodiny tance. Na těchto lekcích se seznámila s tanečníkem Christopherem Flynnem. V roce 1976 úspěšně ukončila studium na střední škole a získala stipendium na tanečním oddělení Michiganské univerzity, ale vybrala si místo v tanečním studiu v New Yorku. Zpočátku vystupovala kde se dalo, někdy jako tanečnice jindy zase jako zpěvačka. Vystupovala v kapelách jako Breakfast Club či Emmy.
Občas si přivydělávala jako modelka aktů. Fotky které nafotila se o několik let později objevují v Penthousu a Playboyi. Filmovým debutem pro ni byl nechvalný snímek "A Certain Sacrifice". V roce 1982 získává Madonna první smlouvu s firmou Sire Records.
První singl se nazývá Everybody a první album nese název Madonna, na němž si napsala skoro všechny texty sama. První klip pro MTV se jmenoval "Borderline". Druhé album se jmenuje Like a Virgin. Její sláva šla raketově vzhůru a Madonna se stává slavnou.
Natočila také několik filmů jako: "Vision Quest", v roli barové zpěvačky a následovně velká herecká role ve filmu "Desperately Seeking Susan" bláznivá komedie, která měla veký úspěch.
Po osmiměsíční známosti s hercem Seanem Pennem se konala svatba v den Madoniných 27 narozenin. Bohužel tento vztah nevydržel příliš dlouho a po třech letech se oba rozvádějí. Se Seanem natočila nepříliš úspěšný film "Shanghai Surprise". Dalším významným albem se stalo "Like a Prayer", na kterém Madonna napsala 11 vlastních textů.
Velký přelom v její kariéře nastal, když změnila svoji image na sexuální symbol. Vydáním alb "I´m Breathless" a "Erotica". Vydává skandální knihu Sex a film "Body Of Evidence". Po neúspěšném turné v roce 1994 se svými sexuálními výstřelky končí a vydává další album.
Podařilo se jí získat velkou příležitost a v roce 1996 začíná v Argentině natáčet filmovou verzi muzikálu Evita. Na který v Londýně studovala operní zpěv. V průběhu natáčení Madonna otěhotní s osobním trenérem Carlosem Leonem. 16. 9.1996 se jí narodila dcera Lourdes Marie Ciccone Leon. Avšak její vztah s Carlosem dlouho netrval.
Velký úspěch získává album "Ray Of Light", za které obdržela 4 Grammy. V roce 1999 se seznámila s britským režisérem Guyem Ritchiem, kterého si po roce známosti vzala. Má s ním druhé dítě - syna Rocco: narozen 10.8.2000. Po dlouhé době madona vydává album "Music".

Jesse McCartney-fotky i životopis

9. června 2008 v 16:22 | niki

Narození: 9. dubna 1987
Přezdívky: Jess, Jmac, Jmac Daddy, Double Shot, Jman
Barva vlasů: blond
Barva očí: zelená
Rodina: otec Scot, matka Ginger, sourozenci Lea a Timmy
Hobby: baseball, zpívání, holky, vodní lyžování, lyžování, surfování, hraní her na Xboxu
Stav:má přítelkyni
Oblíbená barva:oranžová
Domácí mazlíčci:kočka Oliver
Oblíbení zpěváci:Craig David, Linkin Park, John Mayer, Jason Mraz, Baby Face, Maroon 5, Black Eyed Peas, Sting, Carole King [Dillon Kondor's grandmother!], James Taylor, Switchfoot, Hoobastank, Usher, Justin Timberlake, The Beatles, Gavin DeGraw ...rock, pop, soul, rap, R&B
Vysněná škola:možná UCLA nebo Pepperdine ...buď herec nebo dělat v řídícím štábu
Oblíbená značka:Tommy Hilfiger, American Eagle, Armani Exchange, Calvin Klein
Jak by měla vypadat jeho holka:hezké oči,dobrá povaha,hezký úsměv
Oblíbená zmrzlina:čokoládová
Oblíbené pořady:Přátelé,Mtv,Lost,Desperate Housewives
Oblíbené prázdniny:Vánoční
Oblíbené jídlo:Sushi
Oblíbené ovoce:kiwi a jahody
Neoblíbené jídlo:růžičková kapusta
Oblíbený song:"If You're Not the One" - Daniel Beddingfield
Oblíbený klip:Usher-Yeah
Oblíbená písnička z jeho alba:Beatiful Soul
Oblíbený pití:pepsi a pivo
Oblíbené místo:má rád tropi,pláž,palmi a vodu
Oblíbené holčičí jméno:Halie nebo Taylor
Oblíbené klučičí jméno:Jack, Cole, Krew
Oblíbená snídaně:obvykle nesnídá
Oběd:Sushi nebo Japonská kuchyně
Jeho styl:tričko a džíny
http://bara-bara.blog.cz

James Blunt-fota i životopis

9. června 2008 v 16:22 | niki

Datum narození:22.02.1974
Místo narození:Tidworth, Wiltshire, Anglie
Znamení: Ryby
James Blunt (vlastním jménem James Hillier-Blunt, narozen 22. března 1977 v Tidworthu, Wiltshire) je britský zpěvák, kterého v roce 2005 proslavilo jeho první album Back to Bedlam a především singl "You're beautiful". Jeho styl je směs jazzu, rocku a soulu, porovnávám občas bývá s mladým Eltonem Johnem. Kromě zpěvu hraje Blunt na řadu hudebních nástrojů, jako jsou například piano, varhany a kytara.
Rodina Jamese Blunta sloužila v několika různých armádách už od roku 995. Dlouhá linie bojovníků. Opravdových tvrďáků. Žádná muzikantská buňka se v nich nenacházela. Jedinou hudbu, kterou James slyšel jako dítě bylo "Happy Birthday" a "Silent Night". Jeho otec považoval veškerou, i klasickou hudbu, za zbytečný hluk. Ačkoli James nehodlal následovat rodinnou tradici (do armády opravdu nechtěl) pomalu se to k němu tak nějak plížilo. Když mu bylo asi 14, tak se ho drželo puberťácké přesvědčení, že bude žít naprosto zajímavý život, a možná proto se chopil kytary? Kdyby to neudělal, možná by se na to vykašlal. Šel na univerzitu a studoval Letecké inženýrství a sociologii. Většinu přednášek prospal vzadu na podlaze. Stejným způsobem se dostal i do armády. Jednou se takhle prospával z kocoviny v zadní části přednáškové místnosti sociologie a když se vzbudil, byl už v Kosovu s puškou a kytarou přivázanou k tanku. Přemýšlel s kým by se vyspal, aby se z války dostal. Alespoň trochu narušoval neskutečně ubíjející monotónnost, když chodíval na procházku srbskými vesnicemi s východoněmeckou čepicí na hlavě a zpíval: "Já zpívám vám, jen dejte míru šanci". "Byli jsme udržovatelé míru", vysvětluje krčíc bezmocně rameny.

Asi se ptáte,jak se tedy dostal k té hudbě? Když vás v sedmi letech pošlou do internátní školy, pak omylem studujete inženýrství ("Myslel jsem, že budeme létat letadlem, ale jen jsme montovali železo - ta brožura byla poněkud scestná"), pak se nedopatřením dostanete do armády, jste strážcem Královny apohřbu Královny matky, skáčete po Londýně jako koza, aby si vás japonští turisté vyfotili, tak jediné na co máte po tom všem chuť je se skouřit, a s někým vyspat, odložit zbraň, popadnout kytaru a v Americe natočit album s Lindou Perry. Takže v září 2003 James odjel do Los Angeles a točil s Tomem Rothrockem a spol. Po večerech chodil po barech se svým drahocenným britským přízvukem ( v Británii pro mnohé příliš nóbl - v LA přesně to co chtělo celou noc slyšet) a taky si na něj jako za 50 centů mnohokrát vystřelili, ale na rozdíl od toho centu se kulkám vyhnul. Jedna z jeho písniček "Goodbye My Lover" byla nahrána v koupelně jeho bytné, tam totiž měla piano ("Byla dost často v blázinci a vlastně cvok, ale milá").

Od narození ve vojenské nemocnici v Tidworthu až přes Harrow School, Letecké inženýrství, Královskou vojenskou akademii, The Houshould Cavalry, Kosovo, Buckinghamský palác až po nahrávací studio v Los Angeles .....
Jak se tedy James dostal odtamtud sem? Jedině Jamesův holič to s jistotou ví, ale je to tak, že buď to neřekne, nebo se James bude stříhat sám.

avril lavigne-fotky

9. června 2008 v 16:22 | niki

Gwen Stefani-fotky

9. června 2008 v 16:22 | niki


 
 

Reklama

© 2010 Site by NiQinQa.sweet | Download from Ebin-Duil.blog.cz | Pict from DA