Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku 4 - přímo v 3D formátu

24. srpna 2010 v 10:25 | NiQinQa.sweet
Snímek s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides chtějí v 3D formátu přímo natáčet, ne později konvertovat již natočený materiál.

Čtvrtá část filmové  série Piráti z Karibiku s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides se dostane do kin ve 3D formátu. Společnosti Walt Disney Pictures však chce film v oblíbeném formátu přímo natáčet, ne později konvertovat již natočený materiál.
Plánovaný termín světové
premiéry se tímto rozhodnutím nezměnil- Zůstává jím květen 2011.

sweet-lol-niki.blog.cz

Disney nedávno zaznamenal mimořádný úspěch s novým zpracováním Alice v říši divů režiséra Tima Burtona, které se do kin dostalo i ve 3D formátu. Na rozdíl od rekordního Avataru (2009) Jamese Camerona však tvůrci snímek natáčeli v 2D a 3D ji konvertovali až v postprodukci. Další film z produkce Disney Princ z Persie: Písky času, který se do slovenské kin dostane tento čtvrtek, Se ale rozhodli ponechat v běžném 2D formátu.
Ve filmu Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides si Johnny Depp zopakuje roli kapitána Jacka Sparrowa, která mu v roce 2004 vynesla nominace na Zlatý glóbus, cenu BAFTA i Oscara.
Svou postavu z předchozích pirátských filmů by si měl
zopakovat i Geoffrey Rush, který ztvární Barbossa. Španělská herečka Penélope Cruz si zahraje dceru hlavního zloducha, piráta Černovouse. Režisérský post čtvrtých Pirátů Karibiku obsadil Rob Marshall, který do kin naposledy přinesl muzikál Nine (2009). Scénář Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides napsali Terry Rossio a Ted Elliott. Film bude produkovat Jerry Bruckheimer. Čtvrtý díl filmové série Piráti z Karibiku začali natáčet již tohle léto. (18. 05. 2010)

Penélope Cruz v Pirátech z Karibiku 4

24. srpna 2010 v 10:19 | NiQinQa.sweet

sweet-lol-niki.blog.cz
Oscarová herečka Penélope Cruz ztvární ve čtvrté části filmové série Piráti z Karibiku s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides dceru hlavního zloducha, piráta Černovouse.

"Hraje dceru Čiernofúza. Je dcerou zloducha. Přináší do toho hodně humoru. A fakt, že je taková temperamentní," řekl pro MTV producent snímku Jerry Bruckheimer. O úloze Černovouse údajně jednal britský herec Ian McShane, informovaly média v únoru. Jak dále prozradil Jerry Bruckheimer, mezi postavou Penélope Cruz a kapitánem Jackem Sparrowem v podání Johnnyho Deppa vzplane "malý romantický vztah". Nejnovější zprávou o Piráti z Karibiku je návrat Geoffreyho Rushe v postavě Barbossa. Režisérský post čtvrtých Pirátů Karibiku obsadil Rob Marshall, který do kin naposledy přinesl muzikál Nine (2009). Scénář Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides napsali Terry Rossio a Ted Elliott. Film bude produkovat Jerry Bruckheimer. Čtvrtý díl filmové série Piráti z Karibiku by měly začít natáčet na Havaji ještě toto léto. Premiéra je plánovaná na květen 2011.

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides už se točí!!!

24. srpna 2010 v 10:13 | NiQinQa.sweet
Na Havaji se právě začali točit čtvrtí Piráti. Kromě zdržování fotbalovou mánií a skorovyzrazení scénáře (někdo ho zapomněl v londýnské kavárně), jde všechno celkem hladce.
Informace jsou poněkud chaotické.

Novým padouchem bude Blackbeard (černý medvěd), kterého si zahraje takřka sedmdesátiletý Ian McShane. Směrodatné pro nás je, že má být otcem nové "přítelkyně" Kapitána Jacka Sparrowa (jej a jeho představitele snad nemusím prezentovat). Svůj půvab (a doufejme i v něco dalšího, údajně to má být humor) jí propůjčí krásná Penelope Cruz.
Velmi důležitou postavou má být mladý misionář Phillipe v podání mladičkého Brita Sama Claflina.
Jackova přítele (na to jsem vážně zvědavá) si užije Stephen Graham (zahrál si s Johnnym už ve Veřejném nepříteli).
Vedle kapitána Hectora Barbossy (Geoffrey Rusch) se ve filmu možná mihnou Keith Richards jako Teague Sparrow a Mick Jagger jehož případná role je předmětem "bádání".

Nový režisér Rob Marshall je určitě velkou změnou. Autoři scénáře zůstávají: Ted Elliott a Terry Rossio. Producent od začátku do samého konce: Jerry Bruckheimer.
Pod patronátem Walt Disney Pictures je Americká premiéra plánovaná na 20. května 2011.
Byla oznámena 3D forma filmu, což je podle mě úžasné, pokud to bude dobře udělané.

K ději: Jack se vydává hledat bájnou Fontánu mládí. Na tu si udělal zálusk už Na konci světa, stejně jako kolega Barbossa.
Náš kasanova se samozřejmě zamiluje patřičně "osudově" do mořské panny s tváří Astrid Bergesové. Má to háček. Tyto Ariely nejsou zdaleka tak neškodné, jak se na první pohled zdají. Ale budou aspoň zpívat operní árie.
Konkurenci jim bude tvořit dcera známého piráta Blackbearda, který Jackovi hledání věčného mládí pořádně znepříjemní. Máme se těšit na sehranou dvojku (pokud se za vzájemného jiskření nezabijí).
Někde jsem četla, že se ve filmu má objevit i Jackova dcera a nebude ho mít zrovna v lásce(??)

Davy Jones animace

24. srpna 2010 v 10:10 | NiQinQa.sweet

Keira Knightley a Orlando Bloom už nebudou v Pirátech z Karibiku

24. srpna 2010 v 10:09 | NiQinQa.sweet

sweet-lol-niki.blog.czTen tak toužebně očekávaný okamžik je za námy. Piráti z Karibiku: Na Konci světa vpluli do našich kin a podle všech předpokladů se setkávají s nemalým úspěchem. Je tedy přirozené, že jeho tvůrcům hlodá v hlavě červíček dalšího možného dílu. Johnny Depp již několikrát potvdil svou případnou pomocnou ruku při vytváření čtvrtého dílu. "Zatím jsem neměl pocit, že by mě Sparrow nudil nebo unavoval. Zamiloval jsem si ho, a proto nevidím důvod, proč nenatočit čtvrtý popřípadě i pátý díl.Už jsme na čtvrtém díle začali plně pracovat. Do produkce by mohl jít mezi roky 2009 až 2011".
Pochválil své kolegy Keiru Knightleyovou a Orlanda Blooma za skvělou spolupráci a prohlásil, že když se mu do ruky dostane dobrý scénář, jde do toho.
Jestli stejné nadšení cítí Keira Knightley, je dost pochybné. Už dlouho tvrdí, že jim smlouvu rozhodně nepodepíše. "Hraju Elizabeth od sedmnácti a nyní bych se chtěla posunout někam jinam. Mám dost moře, lodí i pirátů. Dost mě to brzdí".
Podle všeho ji nepřesvědčí ani desetimilionový honorář.
Podobně je na tom i Orlando Bloom. "Mám pocit, jako bych Piráty točil celý život. Po dlouhé době můžu plánovat co dál". Možná by kývnul, ale jeho nároky na honorář jsou údajně tak přemrštěné, že si za něj Disney raději najde náhradu.
sweet-lol-niki.blog.cz


Piráti z Karibiku - 4.díl

24. srpna 2010 v 10:03 | NiQinQa.sweet

Čtvrtý díl s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides by měl přijít do kin v létě 2010.
Stejný název má i román Tima Poswerse, takže by tento díl mohl být natočen podle této knihy, i když tomu sama moc nevěřím. V románu se loutkář John Chandagnac vydává na Jamajku pomstít smrt svého strýce, je však lapen piráty a brzy se stává jedním z nich. Pod jménem Jack Shandy (Sparrow) musí následně zachránit dívku svých snů ze zajetí legendárního piráta Blackbearda (Barbossy) a předhonit ho v plavbě k fontáně života, díky níž by mohl ovládnout celý svět.
Bohužel budeme v tomto díle postrádat Keiru Knightley i Orlanda Blooma.

 
 

Reklama
© 2010 Site by NiQinQa.sweet | Download from Ebin-Duil.blog.cz | Pict from DA