Angelina Jolie

Angie with her kids in Budapest (21.08.2010)

23. srpna 2010 v 21:51 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Angelina Jolie zvolena "kráskou desetiletí

22. srpna 2010 v 11:48 | NiQinQa.sweet
Půvabně našpulená ústa Angeliny Jolie společně s jejími hustými vlasy a silnou osobností z ní učinily předmět závisti žen na celém světě. A zajistily jí první místo v průzkumu "kráska desetiletí" britského řetězce drogerií Superdrug, který se dotázal na názor zhruba tří tisíc lidí.

sweet-lol-niki.blog.cz
úterý 29. prosince 2009, 17:48 - Londýn

"Jolie není žádná konvenční kráska, její silná osobnost prosvítá jejími úžasnými rysy a propůjčuje jí jedinečné postavení ve světě ženské krásy," řekl Steve Jebson, ředitel řetězce Superdrug.
Jolie nyní žije s Bradem Pittem, bývalým manželem Jennifer Anistonové, která se umístila na druhém místě žebříčku. Třetí skončila australská popová zpěvačka Kylie Minogueová následovaná velšskou herečkou Catherine Zetou Jonesovou.
Páté místo připadlo britské zpěvačce a televizní hvězdě Cheryl Coleové, šestá byla Scarlett Johanssonová a za ní Keira Knightleyová, která byla vloni ve stejném průzkumu vyhlášena kráskou roku.
"Letos slavíme začátek nové dekády, proto jsme se rozhodli ohlédnout zpátky za tou uplynulou a zjistit, kdo v ní udával tón ženské krásy," vysvětlil Jebson.

Angelina Jolie a Brad Pitt se chtějí soudit kvůli fámám o jejich rozchodu

22. srpna 2010 v 11:39 | NiQinQa.sweet
Hollywoodský hvězdný pár Angelina Jolie (34) a Brad Pitt (46) se soudí s novinami, které uveřejnily zprávu o jejich rozchodu. Koncem ledna mnoho bulvárních deníků informovalo o jejich údajném rozchodu a následném dělení majetku.

sweet-lol-niki.blog.cz
úterý 9. února 2010, 12:30 - Hollywood

Jako první přinesl šokující zprávu o konci lásky hollywoodského páru 24. ledna list News Of The World. V článku se tvrdilo, že Angelina a Brad "se rozešli a domluvili na tom, jak si rozdělí děti i majetek".
Ukázalo se ale, že tyto zvěsti nebyly pravdivé, a Brad s Angelinou si najali právníka Keithe Schillinga, aby je ve sporu s listem zastupoval. Schilling tvrdí, že list odmítl "rozumný požadavek", aby se páru za "nepravdivé" zprávy omluvil.
V prohlášení Schillingovy firmy se také píše, že Sorrell Trope, kterého si prý dvojice najala jako rozvodového právníka, se se svými údajnými klienty nikdy nesetkal.
"Neměl jsem s nimi žádný kontakt, ani s Angelinou Jolieovou ani s Bradem Pittem. A totéž platí o všech zaměstnancích této firmy," prohlásil podle BBV právník Trope.
Brad ani Angelina zvěsti o rozchodu v době jejich zveřejnění nijak nekomentovali. V neděli večer se ale spolu s nejstarším synem Maddoxem (7) ukázali na americkém Super Bowlu. Na otázky novinářů neodpovídali, ale usmívali se. Evidentně byli rádi, že ve finále ligy amerického fotbalu vyhrál tým z New Orleans nad soupeřem z Indianapolis.

Angelina koupila Bradovi k Valentýnu olivovník za 356 tisíc

22. srpna 2010 v 11:37 | NiQinQa.sweet
Angelina Jolie se snaží vyvrátit zprávy o rozchodu s Bradem Pittem a nehodlá na tom šetřit. Tuto sobotu její partner dostane ke svátku zamilovaných letitý olivovník, který dvojice vysadí na pozemcích jejich francouzského sídla Chateau Miraval. Za strom, který se může dožít i více než tisíce let, prý zaplatila v přepočtu přes 356 tisíc korun.

sweet-lol-niki.blog.cz
pátek 12. února 2010, 12:12 - Londýn

"Angelina ten strom koupila ve školce English Garden Centre ve Valbonne nedaleko jejich domu. Je to výjimečný exemplář a proto ji stál nemalé jmění," uvedl zdroj blízký Angelině pro britský The Sun.
Je to další z mediálních pokusů vyvrátit zprávy o krachu jejich vztahu. Veřejnou prezentaci lásky si Brad a Angelina nedávno odbyli na Floridě během zápasu Super Bowl. Byli samý úsměv, objetí a pusinky.

Angelina Jolie prý požádala Brada Pitta o ruku

22. srpna 2010 v 11:36 | NiQinQa.sweet
Herečka Angelina Jolie (34) údajně požádala svého dlouholetého partnera o ruku. Byla to zřejmě Angelina, kdo se rozhodl, že je na čase uzavřít sňatek. Během natáčení svého nového filmu The Tourist v Benátkách tak známá hollywoodská hvězda začala pracovat na tom, aby svůj stejně slavný herecký protějšek, Brada Pitta, učinila svým manželem

sweet-lol-niki.blog.cz
čtvrtek 29. dubna 2010, 8:43 - Los Angeles

"Angelina se do Brada znovu zamilovala a chce svou lásku stvrdit manželským slibem. Když už se jednou rozhodla, zbyla jediná věc, kterou musela udělat. Říct to Bradovi," uvedl zdroj blízký dvojici.
Stále častěji se hovoří o tom, že svatební obřad proběhne v sídle přítele Brada, herce George Clooneyho u italského jezera Como. Všechny čtyři děti, které Angelina s Bradem vychovávají - Maddox (8), Pax (6), Zahara (5) a Shiloh (3) - budou mít každé svou roli během velkého dne svých rodičů.
Bradovi rodiče, Bill a Jane, se z této novinky o chystané svatbě také těší. I přesto, že se jejich syn ožení již podruhé. První ženou mu byla slavná Jennifer Anistonová.

Pittovy rodiče nadšeni

Jeden ze zdrojů blízkých rodině Brada Pitta pro časopis National Enquirer uvedl, že "pro Billa a Jane nikdy nebyla myšlenka jejich spolužití 'na hromádce' zcela přijatelná, takže jsou teď nadšeni."
Brad a Angelina spolu mají dvojčata, Knoxe a Vivienne, která se jim narodila před jednadvaceti měsíci.

Angelina Jolie má v thrilleru Salt českou uniformu a mluví rusky

22. srpna 2010 v 11:35 | NiQinQa.sweet
Kontroverzní agentku CIA hraje oscarová hollywoodská hvězda Angelina Jolie v novém americkém thrilleru Salt, který bude od 12. srpna uveden v českých kinech. V napínavém špionážním snímku zvládá náročné akční scény a v několika epizodách dokonce mluví rusky.

sweet-lol-niki.blog.cz
Roli ve filmu nazvaném podle příjmení hlavní hrdinky Evelyn Saltové získala prý herečka náhodou. Při setkání se zástupkyní společnosti Sony Pictures utrousila, že by si ráda zahrála v "bondovce". "Jen tak jsem prohodila, že bych chtěla být Bondem. Byl to jen vtípek," řekla podle distribučních materiálů. Tvůrce filmu ovšem její výrok tak zaujal, že přepsali scénář a z muže jménem Edwin Salt se stala akční hrdinka, jejíž role byla ušitá na tělo slavné hvězdě.
Agentka Saltová se ve filmu snaží vyvrátit obvinění ruského přeběhlíka, že je ruskou špionkou. Podezření ovšem umocňuje svým útěkem a odmítáním jakékoli spolupráce s dosavadními kolegy ze CIA a s dalšími zástupci amerických mocenských orgánů. Její snaha uniknout zadržení podněcuje dohady o skutečných motivech. Kolem identity hlavní hrdinky neustále visí otazníky.
Podle scénáře působí na území USA spousta tajných agentů vycvičených v bývalém Sovětském svazu a poté i v Rusku. Pod vymyšlenými jmény žijí a chovají se jako řadoví občané. Přestože jde o fiktivní příběh, podle producenta Lorenza Di Bonaventury není představa takových špionů jen výplodem fantazie. "Není nejmenších pochyb o tom, že existují," uvedl. Jeho slova dokresluje i realita, když na území USA byla nedávno zatčena skupina ruských špionů, kteří tam žili mnoho let a teprve po odhalení byli vyhoštěni ze země.
sweet-lol-niki.blog.cz

Angelina v české uniformě

Jolie, která ve filmu neustále mění svou vizáž, se představí mimo jiné i v roli českého příslušníka sil NATO. Převlečena za muže oblečeného do uniformy českého důstojníka Vlasáka se dostane do prezidentského sídla, aby tam splnila jeden ze svých záměrů.    Ruštinu herečka praktikuje mimo jiné v dialozích se svým polským hereckým partnerem Danielem Olbrychským, který hraje údajného ruského přeběhlíka Orlova. Při jednom setkání si také přihne z láhve vodky, jak to zřejmě podle představ amerických tvůrců chodí mezi ruskými špiony.
Tvůrci ocenili profesionalitu herečky, která sama zvládá tvrdé kaskadérské scény včetně bojových. "Angelina je nadšená, když může takové scény točit sama," řekl jeden z režisérů Simon Cran.
Film se natáčel ve Washingtonu i v New Yorku. Některé scény vznikly v pravoslavné katedrále Panny Marie v East Village v New Yorku. Za dalšími záběry se pak štáb vypravil do Ruska, aby natočil například děj na břehu řeky Volhy. Scénář filmu napsal Kurt Wimmer, režisérem je Phillip Noyce a kameramanem Robert Elswit. V dalších rolích hrají Liev Schreiber či Chiwetel Ejiofor. Do českých kin film uvádí distribuční společnost Falcon.

Salt (popis)

22. srpna 2010 v 11:26 | NiQinQa.sweet

Salt

Evelyn Salt (Angelina Jolie) je agentkou CIA, která složila přísahu služby, cti a vlasti. Když je přeběhlíkem obviněna, že je ruskou prozatímní nečinnou špiónkou, Salt uteče, aby očistila své jméno a jednou provždy dokázala, že je vlastenka. Za použití všech svých schopností a roků zkušeností se jako tajná agentka musí vyhnout zajetí a ochránit svého manžela, jinak nejmocnější světové síly vymažou jakoukoli stopu o její existenci.
Na počátku cesty ke vzniku špionážního thrilleru Salt stála bezděčná poznámka, kterou Jolie před několika lety utrousila. "Měla jsem před několika lety schůzku se zástupkyní předsedy představenstva Sony Pictures Amy Pascal a náhodou přišla řeč na to, že právě chystá novou Bondovku," vzpomíná Jolie. "Jen tak jsem prohodila, že bych chtěla být Bondem. Byl to jen drobný vtip, ale ona pak objevila tenhle projekt."

Salt, USA 2010, 100 min., režie: Phillip Noyce, hrají: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Zoe Lister Jones, Yara Shahidi, James Schram, Nicole Signore, Kevin O'Donnell a další.

Jolie visits Bosnia, hopes to support education

22. srpna 2010 v 11:20 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Elle - September 2010 Germany

22. srpna 2010 v 11:19 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Angie in South Korea

22. srpna 2010 v 11:19 | NiQinQa.sweet

Salt Press Conference


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Salt Premiereimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Angie at Salt Tokyo Photocall and Premiere

22. srpna 2010 v 11:18 | NiQinQa.sweet

Salt Photocall Tokyo


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Salt Premiere Tokyo


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Salt Premiere Russia

22. srpna 2010 v 11:18 | NiQinQa.sweet

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Marie Claire Magazine Photoshoot (2007)

22. srpna 2010 v 11:15 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Newsweek Magazine Photoshoot #2 (2007)

22. srpna 2010 v 11:15 | NiQinQa.sweet

Esquire Magazine Photoshoot (2007)

22. srpna 2010 v 11:14 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Los Angeles Times Photoshoot (2007)

22. srpna 2010 v 11:14 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com

People Magazine 'Most Beautiful' Photoshoot (2006)

22. srpna 2010 v 11:13 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vogue Magazine Photoshoot (2006)

22. srpna 2010 v 11:13 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Vanity Fair Magazine Photoshoot (2005)

22. srpna 2010 v 11:13 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harpers Bazaar Magazine Photoshoot (2005)

22. srpna 2010 v 11:12 | NiQinQa.sweet
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

© 2010 Site by NiQinQa.sweet | Download from Ebin-Duil.blog.cz | Pict from DA