Harry Potter a relikvie smrti info

24. srpna 2010 v 9:32 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
sweet-lol-niki.blog.cz
Žánr: Fantasy, dobrodružný
Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watsonová, Rupert Grint, Alan Rickman, Maggie Smithová a další
"Kruh se uzavírá, zlo připravuje pro mladé čaroděje ničivou zkoušku, osud každého je již předurčený a výsledný boj dobra se zlem se neodvratně blíží"

Poslední díl ságy britské spisovatelky Joanne Rowlingové o čarodějnickém učni Harrym Potterovi bude opět režírovat David Yates, který natáčel Fénixův řád i Prince dvojí krve.
Harryho filmové příběhy jsou stále temnější a postupně se odklonily od svého dětského publika k širšímu spektru diváků. Zlí jazykové tvrdí, že komerce vládne světem a byla také příčinou rozdělení posledního dílu na dvě části. Autoři ovšem hovoří o co nejvěrnějším zpracování poslední knihy, které by se do jednoho dílu nemohlo vejít bez větších škrtů v dějové linii.
Ve filmu se opět objeví všichni herci z předchozích dílů - Rupert Grint jako Ron, Emma Watsonová jako Hermiona a Daniel Radcliffe v roli Harryho Pottera.
Harrymu bude již sedmnáct let, což se v čarodějnickém světě počítá za věk dospělosti, kdy čaroděj ztrácí ochranu, kterou mu poskytoval dům Dursleyovců. Fénixův řád se proto rozhodne Pottera přemístit do bezpečí.

Zápletka


sweet-lol-niki.blog.cz
První část poslední série začíná ve chvíli, kdy se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti. Spoléhat musí jen sami na sebe, a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři ani ředitel Brumbál nepomohou.Navíc se temné síly pokusí rozdělit i je samotné, zatímco se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele pána zla.

Předjímaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice, zmocňují se všech, kteří by se jim chtěli postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají - Harryho Pottera.
Kruh událostí se pomalu uzavírá a Harry zjišťuje, že v životě, který je již předurčený vyššími silami, není jiné volby než přijmout osud a čelit nevyhnutelnému. Harry Potter je každým dnem blíže úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic - na svou poslední bitvu s Voldemortem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2010 Site by NiQinQa.sweet | Download from Ebin-Duil.blog.cz | Pict from DA