Srpen 2010

Piráti z Karibiku 4 - přímo v 3D formátu

24. srpna 2010 v 10:25 | NiQinQa.sweet |  Piráti z Karibiku
Snímek s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides chtějí v 3D formátu přímo natáčet, ne později konvertovat již natočený materiál.

Čtvrtá část filmové  série Piráti z Karibiku s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides se dostane do kin ve 3D formátu. Společnosti Walt Disney Pictures však chce film v oblíbeném formátu přímo natáčet, ne později konvertovat již natočený materiál.
Plánovaný termín světové
premiéry se tímto rozhodnutím nezměnil- Zůstává jím květen 2011.

sweet-lol-niki.blog.cz

Disney nedávno zaznamenal mimořádný úspěch s novým zpracováním Alice v říši divů režiséra Tima Burtona, které se do kin dostalo i ve 3D formátu. Na rozdíl od rekordního Avataru (2009) Jamese Camerona však tvůrci snímek natáčeli v 2D a 3D ji konvertovali až v postprodukci. Další film z produkce Disney Princ z Persie: Písky času, který se do slovenské kin dostane tento čtvrtek, Se ale rozhodli ponechat v běžném 2D formátu.
Ve filmu Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides si Johnny Depp zopakuje roli kapitána Jacka Sparrowa, která mu v roce 2004 vynesla nominace na Zlatý glóbus, cenu BAFTA i Oscara.
Svou postavu z předchozích pirátských filmů by si měl
zopakovat i Geoffrey Rush, který ztvární Barbossa. Španělská herečka Penélope Cruz si zahraje dceru hlavního zloducha, piráta Černovouse. Režisérský post čtvrtých Pirátů Karibiku obsadil Rob Marshall, který do kin naposledy přinesl muzikál Nine (2009). Scénář Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides napsali Terry Rossio a Ted Elliott. Film bude produkovat Jerry Bruckheimer. Čtvrtý díl filmové série Piráti z Karibiku začali natáčet již tohle léto. (18. 05. 2010)

Penélope Cruz v Pirátech z Karibiku 4

24. srpna 2010 v 10:19 | NiQinQa.sweet |  Piráti z Karibiku

sweet-lol-niki.blog.cz
Oscarová herečka Penélope Cruz ztvární ve čtvrté části filmové série Piráti z Karibiku s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides dceru hlavního zloducha, piráta Černovouse.

"Hraje dceru Čiernofúza. Je dcerou zloducha. Přináší do toho hodně humoru. A fakt, že je taková temperamentní," řekl pro MTV producent snímku Jerry Bruckheimer. O úloze Černovouse údajně jednal britský herec Ian McShane, informovaly média v únoru. Jak dále prozradil Jerry Bruckheimer, mezi postavou Penélope Cruz a kapitánem Jackem Sparrowem v podání Johnnyho Deppa vzplane "malý romantický vztah". Nejnovější zprávou o Piráti z Karibiku je návrat Geoffreyho Rushe v postavě Barbossa. Režisérský post čtvrtých Pirátů Karibiku obsadil Rob Marshall, který do kin naposledy přinesl muzikál Nine (2009). Scénář Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides napsali Terry Rossio a Ted Elliott. Film bude produkovat Jerry Bruckheimer. Čtvrtý díl filmové série Piráti z Karibiku by měly začít natáčet na Havaji ještě toto léto. Premiéra je plánovaná na květen 2011.

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides už se točí!!!

24. srpna 2010 v 10:13 | NiQinQa.sweet |  Piráti z Karibiku
Na Havaji se právě začali točit čtvrtí Piráti. Kromě zdržování fotbalovou mánií a skorovyzrazení scénáře (někdo ho zapomněl v londýnské kavárně), jde všechno celkem hladce.
Informace jsou poněkud chaotické.

Novým padouchem bude Blackbeard (černý medvěd), kterého si zahraje takřka sedmdesátiletý Ian McShane. Směrodatné pro nás je, že má být otcem nové "přítelkyně" Kapitána Jacka Sparrowa (jej a jeho představitele snad nemusím prezentovat). Svůj půvab (a doufejme i v něco dalšího, údajně to má být humor) jí propůjčí krásná Penelope Cruz.
Velmi důležitou postavou má být mladý misionář Phillipe v podání mladičkého Brita Sama Claflina.
Jackova přítele (na to jsem vážně zvědavá) si užije Stephen Graham (zahrál si s Johnnym už ve Veřejném nepříteli).
Vedle kapitána Hectora Barbossy (Geoffrey Rusch) se ve filmu možná mihnou Keith Richards jako Teague Sparrow a Mick Jagger jehož případná role je předmětem "bádání".

Nový režisér Rob Marshall je určitě velkou změnou. Autoři scénáře zůstávají: Ted Elliott a Terry Rossio. Producent od začátku do samého konce: Jerry Bruckheimer.
Pod patronátem Walt Disney Pictures je Americká premiéra plánovaná na 20. května 2011.
Byla oznámena 3D forma filmu, což je podle mě úžasné, pokud to bude dobře udělané.

K ději: Jack se vydává hledat bájnou Fontánu mládí. Na tu si udělal zálusk už Na konci světa, stejně jako kolega Barbossa.
Náš kasanova se samozřejmě zamiluje patřičně "osudově" do mořské panny s tváří Astrid Bergesové. Má to háček. Tyto Ariely nejsou zdaleka tak neškodné, jak se na první pohled zdají. Ale budou aspoň zpívat operní árie.
Konkurenci jim bude tvořit dcera známého piráta Blackbearda, který Jackovi hledání věčného mládí pořádně znepříjemní. Máme se těšit na sehranou dvojku (pokud se za vzájemného jiskření nezabijí).
Někde jsem četla, že se ve filmu má objevit i Jackova dcera a nebude ho mít zrovna v lásce(??)


Davy Jones animace

24. srpna 2010 v 10:10 | NiQinQa.sweet |  Piráti z Karibiku

Keira Knightley a Orlando Bloom už nebudou v Pirátech z Karibiku

24. srpna 2010 v 10:09 | NiQinQa.sweet |  Piráti z Karibiku

sweet-lol-niki.blog.czTen tak toužebně očekávaný okamžik je za námy. Piráti z Karibiku: Na Konci světa vpluli do našich kin a podle všech předpokladů se setkávají s nemalým úspěchem. Je tedy přirozené, že jeho tvůrcům hlodá v hlavě červíček dalšího možného dílu. Johnny Depp již několikrát potvdil svou případnou pomocnou ruku při vytváření čtvrtého dílu. "Zatím jsem neměl pocit, že by mě Sparrow nudil nebo unavoval. Zamiloval jsem si ho, a proto nevidím důvod, proč nenatočit čtvrtý popřípadě i pátý díl.Už jsme na čtvrtém díle začali plně pracovat. Do produkce by mohl jít mezi roky 2009 až 2011".
Pochválil své kolegy Keiru Knightleyovou a Orlanda Blooma za skvělou spolupráci a prohlásil, že když se mu do ruky dostane dobrý scénář, jde do toho.
Jestli stejné nadšení cítí Keira Knightley, je dost pochybné. Už dlouho tvrdí, že jim smlouvu rozhodně nepodepíše. "Hraju Elizabeth od sedmnácti a nyní bych se chtěla posunout někam jinam. Mám dost moře, lodí i pirátů. Dost mě to brzdí".
Podle všeho ji nepřesvědčí ani desetimilionový honorář.
Podobně je na tom i Orlando Bloom. "Mám pocit, jako bych Piráty točil celý život. Po dlouhé době můžu plánovat co dál". Možná by kývnul, ale jeho nároky na honorář jsou údajně tak přemrštěné, že si za něj Disney raději najde náhradu.
sweet-lol-niki.blog.czHappy Birthday Rupert !

24. srpna 2010 v 10:03 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
sweet-lol-niki.blog.cz

Piráti z Karibiku - 4.díl

24. srpna 2010 v 10:03 | NiQinQa.sweet |  Piráti z Karibiku

Čtvrtý díl s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides by měl přijít do kin v létě 2010.
Stejný název má i román Tima Poswerse, takže by tento díl mohl být natočen podle této knihy, i když tomu sama moc nevěřím. V románu se loutkář John Chandagnac vydává na Jamajku pomstít smrt svého strýce, je však lapen piráty a brzy se stává jedním z nich. Pod jménem Jack Shandy (Sparrow) musí následně zachránit dívku svých snů ze zajetí legendárního piráta Blackbearda (Barbossy) a předhonit ho v plavbě k fontáně života, díky níž by mohl ovládnout celý svět.
Bohužel budeme v tomto díle postrádat Keiru Knightley i Orlanda Blooma.


V Relikviích bude matka Hermiony

24. srpna 2010 v 9:48 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter

Podle nejnovějších informací se ve filmu objeví i mamka Hermiony - paní Grangerová. Do této role byla obsazená herečka Michelle Fairley. Michelle o tom řekla: "Není to velká role, objevím se jen ve třech, možná čtyřech scénách, jejiž natáčení bude trvat jen pár dní. Ale pro mě je to opravdu skvělé."

Herečka se také přiznala, že doteď neviděla žádný film o Harry Potterovi, dokonce nečela ani žádnou knížku ze série. Teď to chce, ale napravit a jako součást přípravy na natáčení si přečte všechny knihy a podívá se i na filmy.

Ema Watson & poster HP7

24. srpna 2010 v 9:44 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
sweet-lol-niki.blog.cz

imagebam.com imagebam.com

HP7→fotky z filmu

24. srpna 2010 v 9:41 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HP7→Nové promo fotky

24. srpna 2010 v 9:39 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comHarry Potter a relikvie smrti info

24. srpna 2010 v 9:32 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
sweet-lol-niki.blog.cz
Žánr: Fantasy, dobrodružný
Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watsonová, Rupert Grint, Alan Rickman, Maggie Smithová a další
"Kruh se uzavírá, zlo připravuje pro mladé čaroděje ničivou zkoušku, osud každého je již předurčený a výsledný boj dobra se zlem se neodvratně blíží"

Poslední díl ságy britské spisovatelky Joanne Rowlingové o čarodějnickém učni Harrym Potterovi bude opět režírovat David Yates, který natáčel Fénixův řád i Prince dvojí krve.
Harryho filmové příběhy jsou stále temnější a postupně se odklonily od svého dětského publika k širšímu spektru diváků. Zlí jazykové tvrdí, že komerce vládne světem a byla také příčinou rozdělení posledního dílu na dvě části. Autoři ovšem hovoří o co nejvěrnějším zpracování poslední knihy, které by se do jednoho dílu nemohlo vejít bez větších škrtů v dějové linii.
Ve filmu se opět objeví všichni herci z předchozích dílů - Rupert Grint jako Ron, Emma Watsonová jako Hermiona a Daniel Radcliffe v roli Harryho Pottera.
Harrymu bude již sedmnáct let, což se v čarodějnickém světě počítá za věk dospělosti, kdy čaroděj ztrácí ochranu, kterou mu poskytoval dům Dursleyovců. Fénixův řád se proto rozhodne Pottera přemístit do bezpečí.

Zápletka


sweet-lol-niki.blog.cz
První část poslední série začíná ve chvíli, kdy se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti. Spoléhat musí jen sami na sebe, a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři ani ředitel Brumbál nepomohou.Navíc se temné síly pokusí rozdělit i je samotné, zatímco se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele pána zla.

Předjímaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice, zmocňují se všech, kteří by se jim chtěli postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají - Harryho Pottera.
Kruh událostí se pomalu uzavírá a Harry zjišťuje, že v životě, který je již předurčený vyššími silami, není jiné volby než přijmout osud a čelit nevyhnutelnému. Harry Potter je každým dnem blíže úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic - na svou poslední bitvu s Voldemortem.


Harry Potter a relikvie smrti , část první (OBSAH)

24. srpna 2010 v 9:28 | NiQinQa.sweet |  Harry Potter
Jelikož Harry (Daniel Radcliffe) bude mít za chvíli 17 let, a tím se stane v kouzelnickém světě dospělým, ztratí se ochrana, kterou mu poskytoval dům Dursleyovi. Fénixův řád sa ho přesto rozhodne přemístit na jiné místo, což se jim s nemalými problémy i podaří. Harry se spolu s Ronem (Rupert Grint) a Hermionou (Emma Watson) rozhodne odejít ze školy, v níž se novým ředitelem stal Snape (Alan Rickman), a pokračovat v hledání viteálů. Lord Voldemort (Ralph Fiennes) však tiež nelení a postupne si podmaňuje celý kouzelnický svět a vytváří policejní stát, v němž člověk už nemůže věřit nikomu. Voldemort pokračuje v tom, co kdysi začal a znovu se začínají pronásledování "humusak", "zrádců krve" a mudlů. Jediný kdo to může zastavit je Harry Potter.

osobnosti.cz

Harry Potter a relikvie smrti trailer

24. srpna 2010 v 9:19 | NiQinQa.sweet
Vampire Diaries promo photo for Australia's GO!

22. srpna 2010 v 13:15 | NiQinQa.sweet |  Vampire Diaries
"Toto je nová promo fotka k Vampire Diaries, kterou zveřejnila australská televizní stanice Go! Je to officiální promo fotka k seriálu. Fotka je z loňského roku, ale objevila se až nyní. "© 2010 Site by NiQinQa.sweet | Download from Ebin-Duil.blog.cz | Pict from DA